Oferta pracy

Asystent / Asystentka działu handlowego domów gotowych

WOLF SYSTEM Sp. z o. o.O firmie

WOLF SYSTEM Sp. z o. o.

Budowlana 17

Siemianowice Śląskie

Koncern Wolf, oddział polski Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich działający w kilku gałęziach branży budowlanej zatrudni na stanowisko:
Asystent / Asystentka działu handlowego domów gotowychNumer ref.: 09/2020 AH

Szukamy osoby, która chciałaby rozwijać się w sprzedaży i poszerzyć wachlarz swoich doświadczeń w obsłudze klienta.

Zadania:

  • wsparcie działu handlowego w codziennych obowiązkach,
  • przygotowanie ofert handlowych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów.

Wymagania:

  • nastawienie na profesjonalną obsługę sprzedażową klienta (kontakt także telefoniczny),
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji własnego czasu,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę i pozytywne podejście do nauki,
  • osoba lubiąca motywujące wyzwania przy codziennej wielozadaniowej pracy,
  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym koncernie, z 50-letnim doświadczeniem i stabilnością na rynku,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie świąteczne, premie i prowizje uzależnione od wyników,
  • szkolenie wdrażające do pełnionych obowiązków,
  • wsparcie i pomoc ze strony doświadczonych współpracowników,
  • planowanie ścieżki zawodowej w strukturach sprzedaży,
  • dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego i grupowego ubezpieczenia na życie,
  • pakiet z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą),
  • imprezy integracyjne, uczestnictwo w wydarzeniach i na targach nieruchomości / budowlanych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy