Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka Działu Handlowego i Marketingu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Asystent
  • 26.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Marka BATYCKI to synonim klasy, prestiżu i luksusu. Skórzane torebki, portfele, aktówki i akcesoria sygnowane logo firmy znane są wielu Polkom i Polakom. Obecnie znakiem BATYCKI oznaczona jest wąska grupa wyrobów galanterii skórzanej. To przede wszystkim damskie torebki projektowane z myślą o najbardziej wymagających klientkach.

    Właściciel marki BATYCKI,  MS sp. z o.o. poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki na stanowisku:

    • Przygotowanie ofert handlowych.
    • Przygotowywanie wizualizacji graficznych produktów.
    • Udział w procesie pozyskiwania nowych klientów B2B.
    • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami B2B.
    • Pomoc w obsługiwaniu Klientów w sklepie stacjonarnym.
    • Nadzorowanie prawidłowości, jakości oraz terminowości korespondencji handlowej.
    • Koordynacja współpracy z dystrybutorami detalicznymi.
    • Efektywna współpraca z innymi działami Firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki humanistyczne, marketing, PR, reklama, dziennikarstwo.
    • swobodne i poprawne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie, „lekkie pióro”, umiejętności redaktorskie niezbędne w przygotowywaniu opisów produktów.
    • umiejętność przygotowywania wizualizacji graficznych produktów (Adobe Photoshop, Corel Photo-Paint, GIMP, PaintShopPro).
    • sprawna obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
    • zdolności analityczne i predyspozycje do pracy w zespole;
    • mile widziana praktyczna znajomość programu ENOVA;
    • systematyczność i dobra organizacji pracy własnej;

    Oferujemy:

    • Możliwość zatrudnienia na etat lub ½ etatu.
    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
    • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania pracy na proponowanym stanowisku.
    • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"