Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka Działu Handlowego

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

    W związku z dynamicznym rozwojem, polski producent profili aluminiowych oraz dystrybutor
    źródeł światła, wykorzystujących technologię LED, poszukuje do biura firmy w Krakowie
    kandydatów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie Działu Handlowego w codziennej pracy i obsłudze klienta;
    • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;
    • Opracowywanie ofert handlowych i wprowadzanie zamówień do systemu;
    • Przygotowywanie i dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji handlowej;
    • Przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących danych handlowych;
    • Współpraca z pracownikami innych działów.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w Dziale Handlowym lub w obsłudze klienta;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
    • Komunikatywność werbalna i pisemna na bardzo wysokim poziomie;
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
    • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność;
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki i wysoka motywacja do pracy;
    • Umiejętność pracy zespołowej;
    • Mile widziana znajomość obsługi programu Insert Subiekt GT oraz prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie na postawie umowy o pracę;
    • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku;
    • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną;
    • Pakiet szkoleń wdrażających;
    • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i rozwoju zawodowego;
    • Możliwość awansu w Dziale Handlowym;
    • Dodatkowe benefity tj. karta MultiSport;
    • Niezbędne na oferowanym stanowisku narzędzia do pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.