Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Działu Handlowego

"KÖNIG STAHL" Sp. z o.o.O firmie

  • Mikołów

    Mikołów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w bieżących zadaniach działu handlowego

  • kompletacja, opracowywanie i wysyłka korespondencji

  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy działami firmy

  • obsługa posprzedażowa Klientów

Nasze wymagania

Mile widziane

  • oferty studentów studiów zaocznych

To oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo na okres ca. 1 roku z możliwością przedłużenia

  • unormowany czas pracy

  • możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • bardzo dobre warunki pracy i atmosferę pracy

  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie do programu MULTISPORT

"KÖNIG STAHL" Sp. z o.o.

König Stahl Sp. z o.o. jest od 1993 roku częścią istniejącego od 153 lat koncernu ALU KÖNIG STAHL z siedziba w Wiedniu. König Stahl specjalizuje się w sprzedaży kształtowników zamkniętych o różnych przekrojach, rur konstrukcyjnych, głównie grubościennych oraz rur przewodowych. Firma dysponuje nowoczesnymi magazynami w Poznaniu, Mikołowie i Solcu Kujawskim o łącznej powierzchni ponad 15 tysięcy metrów kwadratowych, które pozwalają na sprawną obsługę klientów z całej Polski.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.