Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent / Asystentka działu handlowego

YANGO sp. z o.o.

  • Opacz-Kolonia (pow. pruszkowski)

    Opacz-Kolonia (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie bazy danych

  • Zbieranie informacji o Klientach b2b z ogólnodostępnych źródeł

  • Mailing

  • Pomoc w przygotowaniu ofert handlowych oraz przy realizacji zamówień,

  • Prowadzenie rozmów i korespondencji w języku angielskim z klientami firmy.

  • Przygotowywanie ofert cenowych w j. angielskim,

  • Aktualizowanie cenników eksportowych.

  • Współpracę ze wszystkimi działami firmy

Nasze wymagania

  • Chętna/y do pracy i szybko się uczysz

  • Dobrze organizujesz swoją pracę, a do tego jesteś komunikatywny/a, dokładny/a, sumienny/a, punktualny/a

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/ lub obsłudze klienta/ Call Center

  • Język angielski, min. poziom B2,

  • Nastawiony/a na rozwój

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (MS Excel, MS Word)

  • Mile widziane: Język francuski lub niemiecki, min. poziom B1

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji

  • Doświadczanie ciągłego rozwoju w ramach japońskiej filozofii Kaizen

  • Bezpośrednią współpracę z pomocnym kierownictwem przedsiębiorstwa

  • Pracę w przyszłościowej branży

  • Aktywną współpracę z innymi działami firmy i ich codzienne wsparcie!

  • U nas nigdy nie zostajesz sam/a

  • Work-life-balance

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji Możliwość budowania ścieżki zawodowej i rozwoju w strukturach firmy

  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole, w atmosferze wzajemnego szacunku i uczciwości - wsparta wewnętrznym Kodeksem Honorowym

  • Wewnętrzne konkursy np. Innowator Roku

  • A do tego:

  • Kartę fitness

  • Prywatna opieka medyczna

  • Pyszną kawę, yerbę i herbatę

  • Miejsce postojowe

  • Wyjścia integracyjne i szkolenia

  • Rabaty pracownicze na nasze produkty

  • Pracę w godzinach

  • pon-czw 7:30-16:00

  • pt 8:00-14:00 (aby dobrze zacząć weekend!)

O nas

YANGO Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo założone w 2014 roku przez dwóch przyjaciół.

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji naturalnych suplementów diety.

Kochamy naturę i chcemy być jej jak najbliżej. Dlatego nasze surowce są pozyskiwane z miejsca ich pochodzenia, a 90% naszej oferty jest skierowana do wegan

i wegetarian. Posiadamy ponad 300 produktów, które pakujemy w szklane słoiki.

Inwestujemy! Nie stoimy w miejscu. Wierzymy w siłę Zespołu i dbamy o jego rozwój.

Posiadamy obecnie dwie marki, które sprzedajemy na rynku zielarskim i aptecznym. Poszukujemy też odbiorców poza granicami kraju.

Cały czas rośniemy i rozwijamy się! Dlatego potrzebujemy Twojej pomocy!

Chcesz zmienić pracę na lepszą? Dołącz do zespołu w firmie rosnącej > 100% rocznie!