Asystent / Asystentka Działu Handlowego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 30.11.2017
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 30.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IT Kontrakt jest liderem outsourcingu kadry IT w Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji ekspertów IT do najbardziej prestiżowych projektów informatycznych. Oferujemy także nowoczesne usługi z zakresu outsourcingu projektów IT oraz przeprowadzania testów jakości systemów informatycznych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Place of work: Poznań
Ref. number: KS/ASH/POZ/12/P

Obowiązki:

  • Prowadzenie dokumentacji biurowej
  • Kontakty z pracownikami i klientami zewnętrznymi
  • Obsługa systemu CRM- wprowadzanie danych, dokumentów
  • Zlecone prace administracyjno-biurowe
  • Współpraca z działem rekrutacji i działem marketingowym

Wymagania:

  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z osobą anglojęzyczną
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
  • Mile widziani studenci

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w zespole;
  • Podnoszenie kompetencji zawodowych;
  • Niecodzienną atmosferę pracy;
  • Szkolenia, wyjazdy integracyjne;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet rekreacyjno- sportowy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV  na adres:

rekrutacja@itkontrakt.pl

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Asystent Działu Handlowego

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się