Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka Działu Handlowego

  • Tarnowskie Góry, śląskie
  • Asystent
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Autoryzowany Salon Skoda Noma Auto Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach, ul. Leśna 2

    Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

    Opis stanowiska:

    • obsługa administracyjno-biurowa (prowadzenie sekretariatu)
    • wystawianie faktur oraz prowadzenie kasy
    • aktywne wsparcie sprzedaży i działu handlowego
    • dbanie o sprawny przepływ dokumentów oraz informacji wewnątrz firmy
    • zapewnianie wysokich standardów w obsłudze klientów
    • przygotowywanie i organizacja spotkań firmowych
    • tworzenie raportów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
    • biegła znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • odpowiedzialność, komunikatywność i samodzielność w działaniu

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
    • możliwości doskonalenia się w dynamicznie rozwijającej się firmie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)