Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Działu Handlowego

POLPATRON Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą usług będących w ofercie firmy,

  • Tworzenie zestawień, pism, dokumentów, tabel dla potrzeb Zarządu

  • Administrowanie rejestrem umów

  • archiwizacja dokumentów związanych z procesem sprzedaży

  • Odpowiedzialność za kontakty z klientami pod kątem bieżących projektów

  • Wsparcie innych działów firmy

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności excela i worda

  • Komunikatywność i chęci do pracy

  • Mile widziane doświadczenie w pracach administracyjnych

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętności szybkiego reagowania oraz pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjną, dobrze skomunikowaną lokalizację biura- Warszawa Wola

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 09.00 - 17.00

  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku