A tu nowe RODO: Działając na podstawie art.13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L119 z 4 maja 2016 r.; ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”), w przypadku udzielenia przez Państwa odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie rekrutacyjne wystawione i przesłanie dokumentów aplikacyjnych, niniejszym informujemy, że:
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ Asystentka Działu Inwestycyjnego

Caspar Asset Management S.A.O firmie

4 800 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 24 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • umawianie rozmów i spotkań, prowadzenie kalendarzy członków działu,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracą działu inwestycyjnego,

  • udział w przygotowywaniu prezentacji dla klientów,

  • prace administracyjne, czasowe zastępstwa w sekretariacie firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów, preferowane kierunki ekonomiczne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • dokładność, zdolności komunikacyjne, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • możliwość poznania praktycznych zagadnień merytorycznie związanych z rynkiem kapitałowym,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w międzynarodowym środowisku finansowym,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy, atrakcyjne warunki finansowe.

O nas

Caspar Asset Management S.A. to dynamicznie rozwijającą się spółka sektora finansowego. W maju 2010 roku otrzymaliśmy zezwolenie na prowadzenie działalności maklerskiej w zakresie zarządzania portfelami inwestycyjnymi naszych Klientów.

W skład grupy Caspar wchodzą również spółka dystrybucyjna – F-Trust S.A. oraz Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do 18.06.2021 r., ze wskazaniem w tytule „Asystent/ Asystentka Działu Inwestycyjnego”.