Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystentka Działu Inżynieryjnego

  • Ostaszewo (pow. toruński), Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 28.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Boryszew Tensho Poland, wchodząca w skład Grupy Boryszew Automotive Plastics, to nowoczesna firma produkcyjna będąca jednym ze światowych liderów w dziedzinie formowania wtryskiem, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości wyrobów z plastiku dla branży motoryzacyjnej. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ostaszewo (okolice Torunia)
    Miejsce pracy: Toruń (okolice), Ostaszewo (pow. toruński)

    Opis stanowiska:

    • Administrowanie dokumentacją techniczną i danymi
    • Odbiór oraz rejestrowanie rysunków nowych detali i specyfikacji od Klienta
    • Sporządzanie i rewizja BOM-ów nowych detali i wpisów do systemu
    • Sporządzanie i rejestracja dokumentacji wymaganej przez Klienta zarządzanie harmonogramem wdrożeń
    • Planowanie wdrożeń nowych produktów i sporządzanie ich harmonogramu
    • Przygotowywanie dokumentacji związanej z przekazaniem nowego projektu na obszar produkcji (wytyczne / standardy / zalecenie / instrukcje itd.)
    • Analiza niezgodności produktu i wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe techniczne, bądź dyspozycyjny student ostatniego roku studiów)
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
    • Zaawansowana znajomość obsługi programów pakietu Office
    • Znajomość rysunku technicznego oraz obsługi programu CAD
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
    • Umiejętność rozwiązywania problemów
    • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Benefity pracownicze (dofinansowanie nauki języków obcych, ubezpieczenie medyczne, karta sportowa)

    Aplikuj do nas – może to właśnie ciebie szukamy!

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
    bottom