Oferta pracy

Asystent/ Asystentka działu IT

Mitsubishi Electric Europe

Krakowska 48

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

Raporty.Wyciąganie i analiza danych z systemu.

Przygotowywanie raportów z podziałem na koszty działów.

Opisywanie dokumentów finansowych.

Zakupy.Kiedy nasz oddział potrzebuje monitorów, komputerów czy innych akcesoriów, to Ty będziesz odpowiadać za proces od wyboru odpowiednich parametrów technicznych po wybór najlepszej oferty cenowej.

Wyszukiwanie odpowiednich dostawców, porównania techniczne, analiza danych będzie Twoim zadaniem.

Udział w projektach.Ten etap nastąpi, kiedy wdrożysz się w zadania działu, poznasz organizację i zasady współpracy z dostawcą zewnętrznym oraz nabierzesz doświadczenia.

Zadania polegają na wsparciu zespołu w zebraniu informacji od naszych klientów zewnętrznych na nowe usługi, pomocy w tworzeniu dokumentacji projektowej,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe obszaru IT

  • Znajomość programu Excel na poziomie średnio-zaawansowanym

  • Wiedza na temat nowych technologii

  • Inicjatywa w szukaniu nowych rozwiązań, udoskonaleń

  • Utrzymywanie wysokiej satysfakcji klientów wewnętrznych

Mile widziane

  • Wiedza związana z prowadzeniem projektów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Do naszego 4 osobowego zespołu IT, poszukujemy osoby która będzie wspierała dział w bieżących zadaniach i uczyła się procesów z dziale. Na stanowisku spotkasz się z systemami typu SAP, aplikacjami biznesowymi, rozwiązaniami z obszaru infrastruktury IT Praca jest bardzo zróżnicowana ale dotyka trzech głównych obszarów. Kuba, Adrian , Aneta i Michał czekają na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy