Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystentka Działu Kreatywnego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy małą agencją reklamową, działającą na rynku od ponad 20 lat. Powiększamy właśnie nasz zespół, więc poszukujemy pozytywnie nastawionych do pracy osób, które chcą się rozwijać w branży marketingowej. Mile widziani świeżo upieczeni absolwenci/tki lub zaoczni studenci/tki ostatnich lat studiów, zwłaszcza marketingu, polonistyki, nauk społecznych lub kierunków pokrewnych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Ścisła współpraca z grafikiem - porównywanie materiałów przesłanych przez klienta z przygotowanymi projektami graficznymi. Nadzór nad ich poprawnością i wprowadzanie poprawek.
    • Tworzenie i korekta prezentacji w programie Power Point (podstawowe umiejętności obsługi programu).
    • Przygotowywanie ofert handlowych (materiały poligraficzne, gadżety)
    • Koordynacja zamówień - kontakt z podwykonawcami firmy.
    • Drobne prace biurowe - pilnowanie korespondencji, archiwizacja materiałów, kontakt z kurierami, przygotowywanie wysyłek.

    Wymagania:

    • Znajomość pakietu Office
    • Dobra znajomość zasad języka polskiego
    • Samodzielność - bardzo dobra organizacja pracy i ustawianie priorytetów.
    • Skrupulatność, uważność i odpowiedzialne podejście do obowiązków.
    • Wysoka kultura osobista i komunikatywność.
    • Chęć rozwoju i nauki.

    Dodatkowe atuty:

    • Poczucie humoru :)
    • Umiejętność redakcji/korekty teksów - lekkie pióro
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego
    • Podstawowa wiedza poligraficzna i marketingowa

    Co oferujemy:

    • Dynamiczną pracę w miłym, kameralnym zespole.
    • Przyjazną atmosferę, opartą na partnerskich relacjach.
    • Dobrą kawę i przerwy w ogródku
    • Pełen etat - umowa zlecenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.