Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Działu Księgowego

ZONDA.AERO sp. z o.o.

  • Paderewskiego 1
    Białe Błota (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
  • pracodawca nie wymaga CV

Paderewskiego 1

Białe Błota (pow. bydgoski)

Już dziś dołącz do zespołu prawdziwych miłośników lotnictwa, którzy wspólnie tworzą Organizację Szkolenia Lotniczego!

ZONDA.AERO to przede wszystkim ludzie: instruktorzy, piloci i specjaliści posiadający kwalifikacje i umiejętności oraz jeden wspólny cel: wysoki poziom bezpieczeństwa i jakości oferowanych usług.

Wyznacznikiem naszej działalności zawsze była dbałość o szczegóły i zadowolenie klienta. Na bieżąco rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę dostosowując ją do trendów rynku oraz potrzeb i oczekiwań, aby zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych usług takich jak szkolenia lotnicze i loty widokowe.

Opis stanowiska:

  • Udział w bieżących pracach wykonywanych przez zespół księgowości
  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz faktur kosztowych
  • Ewidencja operacji gospodarczych
  • Weryfikacja poprawności wprowadzonych danych w systemie
  • Wykonywanie podstawowych czynności administracyjno-biurowych
  • Prawidłowe archiwizowanie bieżących dokumentów
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe. Ostatnie lata studiów, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse przedsiębiorstw lub kierunki pokrewne
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Zdolności analityczne i precyzja
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • Sumienność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Rozwój kompetencji
  • Dużą swobodę we wdrażaniu własnych pomysłów odnośnie wzmacniania pozycji firmy na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne