Oferta pracy

Asystent / Asystentka Działu Księgowego

Exorigo-Upos S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w bieżących pracach wykonywanych przez zespół księgowości

  • Księgowanie operacji gospodarczych w zleconym zakresie

  • Przygotowanie przelewów bankowych

  • Weryfikacja poprawności wprowadzonych danych w systemie

  • Wykonywanie podstawowych czynności administracyjno-biurowych

  • Prawidłowe archiwizowanie bieżących dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe. Ostatnie lata studiów, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse przedsiębiorstw lub kierunki pokrewne

  • Zaawansowanej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Zdolności analityczne i precyzja

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • Sumienności, rzetelności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w wykonywaniu zadań

  • Umiejętności współpracy z zespołem

  • Znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed - dla całej rodziny, łącznie z rodzicami

  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP/B2B/UZ) i możliwość długofalowej współpracy

  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)

  • Szkolenia, certyfikacje i transfer wiedzy

  • Partnerska atmosfera oraz otwarta komunikacja

  • Brak dress code’u i możliwość pracy częściowo zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Exorigo-Upos S.A. to zespół ponad 1000 ekspertów. Jako partner największych firm z branży retail w zakresie omnichannel od ponad 20 lat pomagamy im w efektywnym łączeniu offline z online. Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce, realizując wdrożenia zaawansowanych platform sprzedażowych i rozwiązań z zakresu PIM. Jesteśmy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie i w Australii.

Przewiń do profilu firmy