Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Działu Księgowości

FRIZO Sp. z o.o.

38

Miszewko (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za proces obiegu dokumentów

  • Wprowadzanie faktur do systemu Spektrum lub innego EOD

  • Opis oraz dekretacja faktur

  • Pomoc w bieżących pracach działu księgowego

  • Współpraca z innymi działami spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu finanse/ księgowość / administracja lub w trakcie studiów

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenta ds. księgowości

  • Kreatywność, umiejętność samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz wyszukiwania optymalnych rozwiązań

  • Otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętności budowania relacji w zespole

  • Odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość systemu Spektrum, Symfonia, SAP Business One, enova365

  • Podstawowa znajomość MS Excel

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość doskonalenia swoich kompetencji

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, ukierunkowanej na rozwój

  • Wysoka kultura pracy i bardzo dobra atmosfera

Firma FRIZO Sp. z o.o. jest liderem wśród firm zajmujących się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem urządzeń z zakresu chłodnictwa przemysłowego, izolacji termicznych, instalacji grzewczych oraz wentylacji i klimatyzacji. Jako jedyni w kraju dostarczamy ekologiczne rozwiązania chłodnicze w postaci amoniakalnych maszynowni kontenerowych oraz absorpcyjnych układów amoniakalnych.

Przewiń do profilu firmy