Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka działu operacyjnego

AMC AVIATION sp. z o.o.

  • Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna działu operacyjnego w kwestiach organizacyjnych;

  • sporządzanie pism i zarządzanie obiegiem dokumentów;

  • sporządzanie zestawień i raportów dotyczących działu operacji lotniczych;

  • dbałość o wizerunek firmy oraz wysoką jakość komunikacji z pracownikami oraz klientami.

Nasze wymagania

  • zdolności organizacyjne;

  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie oraz komunikatywność;

  • skrupulatność i dbałość o szczegóły w codziennych zadaniach;

  • znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość MS Office.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;

  • pracę w przyjaznym zespole;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00;

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz poszerzania kompetencji;

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie i karty Multisport.

O nas

AMC Aviation Sp. z o. o. jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się i efektywnie zarządzaną firmą z sektora Business Aviation. Świadczący usługi w zakresie Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu Part-CAMO, Obsługi Technicznej Part-145 oraz Czarteru samolotów działającą na rynku od 2008 roku.