Asystent/Asystentka Działu Prawnego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-11-30
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2018-12-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy globalną firmą technologiczną z 15 – letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 900 specjalistów z zakresu nowoczesnych rozwiązań wspierających biznes. Posiadamy 6 oddziałów w Polsce oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

    Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury.

    Wyróżniamy się podejściem Paperless, którego celem jest zmniejszenie ilości papieru w organizacji oraz optymalizacja procesów biznesowych
    kreska

    Zadania:

    • Wsparcie organizacji procesów prawnych związanych z formalizacją zatrudnienia, przeprowadzaniem przetargów, koordynacją obiegu umów B2B, B2C etc.
    • Tworzenie dokumentów prawnych ad hoc
    • Prowadzenie i tworzenie wszelkich wymaganych formularzy, dokumentów, prezentacji i korespondencji zgodnie ze standardami firmy w języku polskim i angielskim
    • Aktywne wsparcie wewnętrznego działu prawnego firmy
    • Administrowanie umowami, terminami spotkań

    Wymagania:

    • Min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze tworzenia dokumentów prawnych, pracy na podobnym stanowisku (praca w kancelarii albo dziale prawnym podmiotu gospodarczego będzie atutem)
    • Dobra znajomość prawa korporacyjnego, prawa gospodarczego, prawa cywilnego, przepisów związanych z funkcjonowaniem branży technologicznej w Polsce
    • Wykształcenie kierunkowe lub studenci min. III rok studiów prawniczych.
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i współpracy z klientem wewnętrznym
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego powalająca na swobodną pracę z dokumentami w tym języku
    • Łatwość pisania oficjalnych dokumentów
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnym biurze na Mokotowie (mamy firmowe kino, poruszamy się na hulajnogach, kawę robimy w profesjonalnym ekspresie kolbowym)
    • Pakiet benefitów pozapłacowych, takich jak:
    •  Prywatne ubezpieczenie medyczne
    •  Kartę Multisport
    •  Czwartkowe zajęcia jogi
    •  Lekcje angielskiego
    •  Owocowe środy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez Billennium Sp. z o.o.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Billennium Sp. z o.o. przez okres najbliższych 24 miesięcy.
    bottom