Asystent/Asystentka Działu Produkcji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Aleja Wincentego Witosa 31/113, Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Asystent
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 29.08.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 28.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marka odzieżowa FRATERNITY poszukuję osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Bieżące wsparcie działu projektowego,
    • Współpraca z dostawcami dodatków i utrzymywanie z nimi dobrych stosunków,
    • Wyszukiwania inspiracji i tworzenia koncepcji kolekcji,
    • Organizacja prac zgodna z kalendarzem działu produkcyjnego,
    • Wsparcie działu w bieżących pracach
    • Współpraca z firmami kurierskimi,

    Oczekiwania:

    • Przejawianie pełnego zaangażowania w codziennych obowiązkach działowych,
    • Umiejętność robienia kilku rzeczy na raz,
    • Umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
    • Ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów,
    • Wyczucia estetyki i dokładności,
    • Wysokiej kultury osobistej i bardzo dobrej organizacją pracy,
    • Znajomości pakietu MS Office oraz umiejętności obsługi urządzeń biurowych

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Realny wpływ na rozwój produktu i kolekcji,
    • Możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze,
    • Pracę na Mokotowie.

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule e-maila należy wpisać nazwę stanowiska.

    Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.