Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka działu realizacji projektów

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy ALGLOB, do pracy w siedzibie firmy w Dąbrowie koło Poznania, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki:

    • Wsparcie działu realizacji projektów w zakresie przepływu dokumentów,
    • Administracyjna obsługa realizowanych kontraktów,
    • Analityczna praca z dokumentami,
    • Współpraca z kancelarią prawną i biurem brokerskim,
    • Wsparcie Zarządu w bieżących pracach.

    Wymagania:

    • Doświadczenie wyższe, mile widziane z zakresu prawa,
    • Min. 2 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Sumienność, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
    • Zaangażowanie i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów – cv oraz listu motywacyjnego (CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    bottom