Asystent / Asystentka Działu Rekrutacji z językiem niemieckim

Exact Systems Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie fanpage’a na Facebooku w języku niemieckim

  • Publikowanie ofert pracy na profilu firmowym oraz w grupach (polski / niemiecki)

  • Zarządzanie bazą kandydatów

  • Umieszczanie i zarządzanie reklamami na Facebooku

  • Bieżąca współpraca z dziełem marketingu i rekrutacji

  • Komunikacja z fanami profilu oraz kandydatami (polski / niemiecki)

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie

  • Biegła znajomość funkcji serwisu Facebook, w tym grup

  • Zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność tworzenia angażujących treści

  • Umiejętność tworzenia grafik do social mediów, bardzo dobra znajomość Canvy

  • Umiejętność tworzenia prostych reklam w social mediach

  • Mile widzialna znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Praca w 100% zdalna

  • Możliwość rozwoju kompetencji w zakresie marketingu/EB/procesów rekrutacyjnych w social media

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenie lub kontrakt B2B

  • Praca w miłej atmosferze w firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Elastyczne godziny pracy (zatrudnienie w oparciu o cały etat)

  • Telefon komórkowy

  • Komputer z przenośny z modemem

Do naszego zespołu marketingowo-rekrutacyjnego poszukujemy Asystenta / Asystentki, która będzie specjalizować się w skutecznym prowadzeniu social mediów w języku niemieckim.

Przewiń do profilu firmy