Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent / Asystentka Działu Rozliczeń

MDDP Outsourcing

aleja "Solidarności" 171

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Generowanie wyciągów bankowych z systemów bankowych.

  • Księgowanie wyciągów bankowych w systemach finansowo-księgowych.

  • Wyjaśnianie bieżących transakcji.

  • Bieżąca aktualizacja baz i narzędzi.

  • Sporządzanie raportów i zestawień.

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności analityczne.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).

  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami.

  • Znajomość systemów finansowo-księgowych (w szczególności RAKS SQL)  i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem.

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci kierunków: finanse, rachunkowość, ekonomia, matematyka).

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny początku i zakończenia pracy.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

  • Przyjazną atmosferę pracy zespołowej.

  • Kartę MultiSport i firmowe starty w imprezach biegowych (np. Runmageddon).

  • Smart-casual dress code.

  • Świetną lokalizację biura w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla kilkuset Klientów z różnych branż. Od kilkunastu lat nieustannie rośniemy, co oznacza potrzebę dostosowywania naszych procesów, narzędzi i procedur do coraz większej skali operacji a także wykorzystania powstających rozwiązań technologicznych. Kombinacja wzrostu, nastawienia na jakość oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii sprawia, że cały czas mamy ciekawe wyzwania na horyzoncie. Interesują nas zarówno usprawnienia jakościowe jak i podnoszenie efektywności w poszczególnych procesach. Zmieniamy procedury, nawyki, korzystamy z robotów, automatyzacji. Kupujemy i budujemy samodzielnie narzędzia IT. Kwestionujemy status quo.

Jeżeli jesteś studentem kierunków ekonomia, finanse i rachunkowość lub pokrewnych i jesteś dyspozycyjna/y – szukamy kogoś takiego jak Ty!

Przewiń do profilu firmy