Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka Działu Serwisu

LINDE Material Handling Polska Sp. z o.o.

  • Mirków (pow. wrocławski)

    Mirków (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Fakturowanie,

  • prowadzenie biura serwisu, tworzenie dokumentacji i korespondencji,

  • współpraca z innymi działami firmy,

  • raportowanie zbiorcze działu, prowadzenie statystyk,

  • udział w spotkaniach zespołu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem),

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • umiejętność fakturowania,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania czasem,

  • umiejętność pracy w zespole rozproszonym,

  • zaangażowanie i sumienność.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • znajomość systemów SAP / CRM,

  • doświadczenie w pracy w dziale serwisu.

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w stabilnej i prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • grupowe ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do karty Multisport lub program Kafeteryjny od początku zatrudnienia oraz opiekę medyczną po okresie próbnym,

  • pakiet szkoleń z zakresu wykonywanych obowiązków,

  • możliwość uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego,

  • bardzo dobra atmosfera pracy i wsparcie zespołu,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00 w trybie stacjonarnym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Linde Material Handling jest jednym z liderów w obszarze Intralogistyki, jednym z największych na świecie producentów wózków widłowych o napędzie spalinowym i elektrycznym, inteligentnych rozwiązań systemowych i wyposażenia magazynu. Nowoczesne technologie, kompleksowa oferta usług oraz wysokiej jakości Serwis są podstawą sukcesów i rozwoju naszej firmy, wywodzącej się z Niemiec. Linde Material Handling kładzie szczególny nacisk na zadowolenie pracowników, którzy są największą wartością dla całej organizacji globalnie, dlatego dołączając do naszego zespołu będziesz miał realny wpływ na kształtowanie wielu obszarów decydujących o pozycji firmy w Polsce.

Przewiń do profilu firmy