Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Gdynia

    KIM JESTEŚMY?

    • Jesteśmy znaną marką na rynku TSL, obsługującą międzynarodowe koncerny,
    • Spółką publiczną z akcjami notowanymi na rynku giełdowym,
    • Dynamicznie rozwijającym się pracodawcą z bogatą ofertą socjalną dla pracowników,
    • Otwartym zespołem energicznych i koleżeńskich osób.

    CO OFERUJEMY?

    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
    • Wsparcie merytoryczne doświadczonych współpracowników,
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
    • Udział w ZFŚS oraz możliwość przystąpienia do pakietu benefitów.

    ZAKRES ZADAŃ

    • Kontakt z armatorami oraz innymi podwykonawcami,
    • Nadzór nad taryfami kosztowymi,
    • Obsługa systemu kwotowań,
    • Wsparcie działu sprzedaży w zakresie przygotowania ofert handlowych,
    • Współpracę z innymi działami spółki, w szczególności z działem operacyjnym - spedycją morską.

    CZEGO OCZEKUJEMY?

    • Umiejętności szybkiego uczenia się,
    • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację,
    • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office,
    • Zaangażowania i konsekwencji w działaniu,
    • Komunikatywności oraz umiejętność pracy w zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku aplikowania
    w tytule maila podając: Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży.
    top
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677)."

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.