Oferta pracy

Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży i Rozwoju

Diather Spółka z o.o. Spółka K.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

firma farmaceutyczna poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie warunków handlowych
  • analiza sprzedaży
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • obsługa posprzedażowa klientów
  • pomoc administracyjna dla Działu Sprzedaży i Rozwoju

Wymagania:

  • praktyczna znajomość komputera: środowiska Windows i pakiet MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • skrupulatność w rzetelnym i terminowym realizowaniu zadań
  • zaangażowanie, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktu z klientami firmy
  • gotowość do podejmowania nowych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w nowoczesnej organizacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy