Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystentka działu sprzedaży

  • Zagłoba (pow. opolski), Opole Lubelskie, lubelskie
  • Asystent
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SOKPOL-KONCENTRATY Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole Lubelskie (okolice), Zagłoba (pow. opolski)

    Obowiązki :

    • wspieranie działu handlowego
    • przygotowanie raportów i prezentacji wg podanych wytycznych
    • przygotowywanie zleceń transportowych
    • sporządzanie ofert handlowych wg podanych wytycznych
    • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    • nadzór nad realizacją postanowień umów
    • nadzór nad powierzoną dokumentacją
    • przygotowywanie materiałów promujących firmę
    • prowadzenie kalendarza działań Pionu Sprzedaży
    • realizowanie innych powierzonych zadań

    Wymagania :

    • preferowane wykształcenie wyższe
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie, mile widziany j. niemiecki
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • punktualność
    • sumienność
    • rzetelność
    • komunikatywność
    • dobra organizacja własnego czasu pracy
    • wysoka kultura osobista (wymagana przy kontaktach z klientami)
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
    • umiejętność zastosowania w praktyce zasady skutecznej negocjacji

    Oferujemy :

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjne branży FMCG
    • Motywacyjny system wynagradzania stosowny do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
    • Szeroki pakiet socjalny oraz medyczny
    • Dobrą atmosferę w młodym i energicznym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    bottom