Oferta pracy

Asystent/Asystentka Działu Sprzedaży

Grupa Cichy-ZasadaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Jesteśmy firmą działającą w branży motoryzacyjnej o znaczącej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wsparcie procesu sprzedaży i obsługi klientów
  • weryfikacja dokumentacji transakcji handlowych pod względem jej zgodności z przyjętymi standardami i procedurami
  • nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów
  • dbałość o czystość i właściwą ekspozycję samochodów w salonie
  • pomoc w przygotowaniu samochodów do wydania klientowi

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • sumienności i dbałości o szczegóły
  • prawo jazdy kat. B – dobra umiejętność jazdy samochodem
  • mile widziane doświadczenie audytowe

Oferujemy:

  • Pracę dla czołowych marek na rynku motoryzacyjnym
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy