Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Działu Sprzedaży

Brookfield Partners Sp. z o.o.O firmie

  • Grzybowska 60, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Brookfield Partners Sp. z o.o.

Grzybowska 60

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i kwalifikacja zgłoszeń przychodzących od Klientów (telefon, mail, czat)

  • przeprowadzanie wstępnego wywiadu dotyczącego potrzeb Klientów

  • udzielanie Klientom wstępnych informacji dotyczących dostępnych ofert (praca z oprogramowaniem backoffice)

  • udzielanie Klientom informacji dotyczących zakresu usług oferowanych przez Brookfield Partners

  • nawiązywanie i utrzymanie relacji z Klientami oraz zdobywanie ich zaufania

  • przekazywanie informacji do odpowiednich pracowników w firmie

  • ścisła współpraca z zespołem doświadczonych Doradców

  • generowanie nowych możliwości biznesowych poprzez analizę zgłoszeń oraz wyszukiwanie informacji online

Nasze wymagania

● jesteś osobą nastawioną na osiąganie celów

● nie boisz się rozmowy z nowymi Klientami, a komunikacja jest Twoją mocną stroną

● umiesz budować relacje z różnymi ludźmi, na wszystkich poziomach stanowisk

● umiesz organizować swoją pracę, wyznaczać priorytety i informować o postępach

● dobrze radzisz sobie ze stresem

● chcesz rozwijać się w sprzedaży

● łatwo się nie poddajesz, a problemy zamieniasz w wyzwania

Poszukujemy osoby :

● zainteresowanej rozpoczęciem swojej przygody w sprzedaży

● szybko się uczącej i nastawionej na podnoszenie swoich kompetencji

● z potwierdzonymi umiejętnościami skutecznego komunikowania się (zarówno w języku polskim, jak i angielskim)

● pewnej siebie we wszystkich aplikacjach MS Office lub Google Docs

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu nowych relacji B2B (obsługa klienta, biznes, sprzedaż)

To oferujemy

  • dodatkowy system prowizyjny

  • doskonałą lokalizację biura (WeWork, ul. Grzybowska 60)

  • budżet rozwojowy (szkolenia)

  • prywatną opiekę medyczną

  • karnet fitness

  • firmowe wyjazdy integracyjne

  • niezastąpioną, mniej formalną atmosferę w biurze :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Brookfield Partners to zespół doświadczonych doradców, wyspecjalizowanych w sektorze nieruchomości komercyjnych działający na rynku od 2010 roku. Należą do nas serwisy officelist.pl oraz officehero.pl - najczęściej wybierane wyszukiwarki powierzchni biurowych w Polsce. Wyróżniamy się pracą wyłącznie po stronie Najemców, dzięki czemu unikamy konfliktu interesów. Naszym celem jest zrozumienie wymagań Klienta i dopasowanie odpowiedniej strategii przeprowadzając przez proces poszukiwania nowego biura, negocjacji warunków komercyjnych oraz zapisów w umowach najmu, aż do odbioru gotowej powierzchni. Nasi klienci to zarówno globalne, międzynarodowe korporacje, jak i małe i średnie firmy.

W związku z dynamicznym wzrostem, poszukujemy osoby, która dołączy do Nas jako wsparcie Zespołu Doradców w roli Asystenta/Asystentki Działu Sprzedaży - osoby odpowiedzialnej za pierwszy kontakt oraz inicjowanie relacji z Klientem biznesowym. Jest to doskonałe zajęcie na rozpoczęcie swojej przygody w sprzedaży oraz nieruchomościach komercyjnych.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacyjny:

  • Etap 1. Ankieta rekrutacyjna

  • Etap 2. Rozmowa rekrutacyjna

  • wEtap 3. Warsztaty rekrutacyjne