Oferta pracy

Asystent / Asystentka działu turbin wiatrowych

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY ELWIKO STANISŁAW DROPIK

Andrzeja Antosiewicza 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad obiegiem dokumentów związanych z realizowanymi projektami/zleceniami,

  • wykonywanie prac administracyjnych zleconych przez dział,

  • przygotowywanie raportów i zestawień,

  • współpraca z zespołem techników turbin wiatrowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum A.2)

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • prawo jazdy kat. B mile widziane,

  • minimum rok doświadczenia w pracy biurowej,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • skrupulatność,

  • terminowość,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z turbinami wiatrowymi.

To oferujemy

  • system kafeteryjny (karta sportowa, ubezpieczenie na życie), tak wiemy, że w wielu firmach to standard, ale nasi pracownicy są fit i jesteśmy pewni, że znajdziesz sympatycznego kolegę lub koleżankę do wspólnych ćwiczeń,

  • dofinansowanie do pakietu medycznego, możesz zadbać o siebie, ale i o swoich najbliższych,

  • możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • stabilną pracę od poniedziałku do piątku

  • wyjazdy integracyjne, gdzie zawsze jest wesoło i nigdy nie jest nudno.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Firma ELWIKO jest jednym z czołowych na polskim rynku dostawcą urządzeń dźwigowo-dźwignicowych. Specjalizujemy się w dystrybucji wciągników i wciągarek, żurawi i suwnic, dźwigników i podnośników samochodowych. Dostarczamy i montujemy takie urządzenia dźwigowe jak windy osobowe i towarowe, a także schody i chodniki ruchome.

Przewiń do profilu firmy