Oferta pracy

Asystent/Asystentka Działu

Grupa Pracuj

4 5005 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów w organizacji

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • przygotowanie, edytowanie oraz archiwizacja dokumentów

  • kontakt z sądami i organami administracyjnymi oraz kontrahentami

  • wsparcie Działu Prawnego w bieżącej pracy, w tym kompletowanie i wysyłanie pism, przygotowywanie prezentacji

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • odpowiedzialność, sumienność i zorganizowanie

  • samodzielność, zaangażowanie oraz proaktywność

  • praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Word, Power Point, Outlook

  • zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację oraz analizę tekstów

  • poczucie humoru i dbanie o dobrą atmosferę w zespole

To oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + premie półroczne wysokości maks. połowy miesięcznego wynagrodzenia brutto

  • elastyczne godziny pracy (start 7:30 - 10:30, praca 8 godzin dziennie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Wywiad telefoniczny

2

Spotkanie online

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter, portalu Robota.ua na Ukrainie oraz Softgarden w Niemczech. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy