Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka działu zakupów

STOWARZYSZENIE POLSKA MISJA MEDYCZNAO firmie

4 000–5 000
brutto / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie zapytań ofertowych zgodnie z wewnętrzną polityką firmy
  • przygotowanie dokumentacji zakupowej i prace administracyjne z tym związane
  • poszukiwanie dostawców i prowadzanie rozeznania rynkowego
  • obsługa zamówień i ewentualnych reklamacji
  • przygotowanie zestawień
  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • zdolność analitycznego myślenia
  • praktyczna umiejętność obsługi programu Excel
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, sumienność i uczciwość w wykonywaniu pracy
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywania relacji z partnerami handlowymi
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość sprzętu medycznego mile widziana

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji działającej w sektorze pomocy humanitarnej;
  • pracę na podstawie umowy o pracę w zakresie pełnego etatu (po 3 miesięcznym okresie próbnym);
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole nastawionym na realizację celów.

O nas

Jesteśmy jedną z niewielu polskich organizacji pozarządowych, które udzielają pomocy medycznej. Pomagamy tam, gdzie potrzeby są największe. Nasza pomoc ma charakter długofalowy – przynosi trwałe zmiany w społecznościach, które wspieramy. Budujemy pomoc od 20 lat, a obecnie pomagamy w ponad 10 krajach.

Asystent / Asystentka działu zakupów, Kraków