Oferta pracy

DeeZee Sp. z o.o.

Asystent/Asystentka fotografa

DeeZee Sp. z o.o.O firmie

  • Armii Krajowej 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Armii Krajowej 25

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Asystowanie podczas sesji w studio oraz w plenerze;

  • Udział w przygotowywaniu contentu zdjęciowego potrzeby e-commerce i social media;

  • Selekcja zdjęć i przesyłanie zdjęć do retuszu;

  • Zapewnienie wysokiej jakości zdjęć produktów (selekcja fotografii, markupy, korekta);

  • Kadrowanie zdjęć na potrzeby e-commerce oraz social media;

  • Dbanie o terminowość w działaniu studia;

  • Wywoływanie zdjęć.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Photoshop;

  • Mile widziane doświadczenia w fotografii modowej;

  • Doskonała organizacja pracy własnej;

  • Kreatywność i wyczucie estetyki;

  • Zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w branży modowej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku samodzielnego fotografa;

  • Pełny wymiar godzin w klimatycznym biurze z fajnymi ludźmi;

  • Elastyczne formy zatrudnienia;

  • Dynamiczne i różnorodne zadania -praca przy sesjach zdjęciowych.