Oferta pracy

Asystent / Asystentka

RAIKO POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Radarowa 165
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

RAIKO POLSKA sp. z o.o.

Radarowa 165

Gdańsk

Jesteśmy jednym z najstarszych producentów systemów rynnowych w Polsce, obecnym na kilkunastu rynkach eksportowych.

Ze względu na rozwój sieci dystrybucji krajowej poszukujemy zaangażowanych kandydatów, którzy chcieliby związać z naszą firmą swoją karierę zawodową na stanowisku:

Zadania i obowiązki:

  • obsługa sekretariatu i korespondencji
  • wsparcie dla działu handlowego w przygotowywaniu dokumentacji eksportowych
  • przygotowywanie projektów umów
  • pomoc w tłumaczeniach
  • utrzymywanie relacji z partnerami spółki
  • wsparcie działu księgowości i kadr w zakresie obiegu dokumentacji i przygotowania dokumentacji.
  • nadzór nad przepływem informacji i dokumentów pomiędzy klientami i oddziałami spółki

Wymagania:

  • wykształcenie przynajmniej średnie
  • język rosyjski i angielski na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność i budowania długofalowych relacji, klientami i dostawcami
  • entuzjazm, dyspozycyjność, chęć do nauki i rozwoju
  • praktyczna znajomość programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat B
  • dodatkowym autem będzie znajomość Comarch ERP Optima

Nasza oferta:

  • praca w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świetna atmosfera w pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy