Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Głównego Księgowego

euro-pegaz sp. z o.o. transport sp.k.

Domaniewska 47

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja, ewidencja i księgowanie dokumentów kosztowych, przychodowych,

  • Fakturowanie sprzedaży,

  • Obsługa systemów bankowości elektronicznej, przygotowywanie płatności dla kontrahentów,

  • Bieżące rozliczanie rozrachunków z odbiorcami i dostawcami, analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych, dokonywanie wzajemnych kompensat,

  • Księgowanie i rozlicznie wyciągów bankowych,

  • Udział w pracach nad sporządzeniem sprawozdań finansowych,

  • Pomoc w bieżących zadaniach działu księgowości,

  • Wykonywanie na bieżąco zadań zleconych przez Głównego Księgowego,

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

  • Zgłaszanie i obsługa szkód komunikacyjnych i towarowych, kontakt z kontrahentami, ubezpieczycielami oraz brokerami,

  • Prace administracyjne, monitorowanie obiegu dokumentów, archiwizacja i segregacja dokumentów,

  • Współpraca z innymi działami oraz jednostkami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe ekonomia, finanse, rachunkowość lub w trakcie nauki (mile widziani studenci),

  • Znajomość programów pakietu MS Office (głównie Excel, Word),

  • Chęć rozwoju zawodowego,

  • Dbałość o szczegóły, systematyczność, wysokie zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, umiejętności analityczne,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w długim okresie czasu/praca na stałe,

  • Solidne wdrożenie do pracy w księgowości,

  • Oferujemy możliwość zdobywania kolejnych szczebli kariery,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży transportu i logistyki,

  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze.

Firma o ugruntowanej pozycji, działająca od 30 lat na rynku logistyki i transportu, poszukuje pracownika do Działu Kadr i Księgowości.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Oferta skierowana jest do osób, które chcą się kształcić w kierunku księgowości, ale nie mają doświadczenia w pracy - absolwenci studiów kierunkowych, Liceum Ekonomicznego i osób w trakcie nauki, które chcą wybrać zawód Księgowego i są ukierunkowane na samodzielne prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Spółki.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.