Oferta pracy

Asystent/Asystentka

Valmet Technologies and Services S.A.

Fabryczna 1

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

Jako Asystent jesteś przedstawicielem Valmet i zajmujesz się obsługą pracowników. Prace są prowadzone w ścisłej współpracy z różnymi zasobami, takimi jak HR, księgowość, zarządzanie i inne. Ważną częścią Twojej pracy będzie prowadzenie sekretariatu, kontrola realizacji budżetu, zarządzanie bazami danych, rozliczanie kart pracy podległych działów, przygotowywanie wizyt gości, oraz przygotowywanie raportów. Przygotuj się na wykorzystanie swoich najlepszych umiejętności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane w administracji lub równoważny

  • 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego

  • Wysoki poziom zaangażowania i proaktywne podejście

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Angielski min.B2. Inne języki są atutem

  • Znajomość narzędzi MS Office i środowiska Windows

  • Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się aplikować. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

To oferujemy

Stabilną, ciekawą i jednocześnie pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach, atrakcyjne wynagrodzenie.

Valmet to miejsce, w którym spotykają się największe talenty z różnych środowisk. Dzięki 14 000 profesjonalistów na całym świecie jesteśmy wiodącym globalnym projektantem i dostawcą technologii, automatyzacji i usług dla przemysłu celulozowego, papierniczego i energetycznego. Nasze zaangażowanie w poprawę wydajności naszych klientów wymaga kreatywności, innowacji technologicznych, know-how w zakresie usług - a przede wszystkim pracy zespołowej.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy