Oferta pracy

Asystent/Asystentka

MKM SupportO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
MKM SUPPORT
DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY
NR CERTYFIKATU 5406
Dla renomowanej firmy z branży doradczej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku
Asystent/AsystentkaNumer ref.: Nr referencyjny: MKM KE/145/2020

Opis stanowiska:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu;
  • prowadzenie akt spraw sądowych;
  • monitorowanie stanu prowadzonych spraw sądowych;
  • edycja dokumentów;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;
  • pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacja dokumentacji;
  • kontakt z klientami firmy.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • profesjonalne przygotowanie kandydatów do pracy;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Informujemy, że obecnie MKM Support prowadzi procesy rekrutacyjne zdalnie (via Skype, Google Hangouts)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest MKM Support Maria Odorowicz (ul. Oboźna 7, lok. 32, 00-332, Warszawa), moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę MKM Support Maria Odorowicz (ul. Oboźna 7, lok. 32, 00-332, Warszawa).”

Dodatkowa informacja dla Kandydatów:
Administratorem danych osobowych Kandydatów udostępniających swoje dokumenty aplikacyjne dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Maria Odorowicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MKM Support Maria Odorowicz, pod adresem ul. Oboźna 7/32, 00-332 Warszawa. Kandydatom przysługuje prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy