Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka kierownika produkcji ds. obsady

Polot Media Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • dobór aktorów, epizodystów i statystów do realizowanych przez Firmę seriali
  • sporządzanie umów, obsługa bazy statystów i epizodystów
  • prowadzenie castingów dla statystów i epizodystów

Nasze wymagania

  • Cierpliwość, punktualność, umiejętność pracy w grupie,
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ,
  • szybkość i skuteczność w działaniu,
  • doskonała obsługa komputera i programów komputerowych,
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole,

możliwość poznania i nauczenia się produkcji telewizyjnej

O nas

Firma Polot Media Sp. z o.o. Sp. k.,jest producentem serialów takich jak: "Kowalscy Kontra Kowalscy", "Tatuśkowie", "Ślad" oraz kultowych paradokumentów: "Trudne Sprawy", "Dlaczego Ja?", "112 Na Ratunek".

Asystent / Asystentka kierownika produkcji ds. obsady, Wrocław