Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka kierownika projektów PV

SUN HUNTER sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Ignacego Krasickiego 36A

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w prowadzeniu projektów PV,

  • kontakt z Klientem, organami administracji publicznej, operatorem energetycznym,

  • kompletowanie, przygotowywanie i monitorowanie dokumentacji projektowej,

  • (decyzje środowiskowe, warunki zabudowy, warunki przyłączenia),

  • przygotowywanie pism, uzupełnień do organów administracji publicznej,

  • przygotowywanie druków oraz skanów dokumentacji projektowej,

  • archiwizacja dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • sumienność, dokładność,

  • znajomość obsługi programu Autocad,

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym biurowcu w Krakowie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży PV,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • kartę Multisport,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

O nas

Sun Hunter tworzą projektanci, elektroenergetycy, projekt managerowie, inspektorzy nadzoru, eksperci prawa energetycznego, budowlanego i środowiskowego. Wykonujemy projekty budowlane farm fotowoltaicznych, audyty projektów, projekty wykonawcze, development projektów PV. Przez 10 lat zaprojektowaliśmy instalacje o mocy ponad 900 MW.