Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka kierownika projektu

Ugasimy.PL Sp. z o.o.

4 3005 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • asystent
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Projektu w zadaniach związanych z koordynacją prowadzonych projektów

  • Nadzór nad realizacją projektów zgodnie z wytycznymi PM

  • Prowadzenie analizy budżetu, harmonogramu i postępu wykonywanych robót związanych z realizacją montażu zabezpieczeń przeciwpożarowych

  • Administrowanie dokumentacją projektu

  • Prowadzenie korespondencji z klientami

  • Wyceny kontraktów

  • Negocjacje i współudział w kontraktacji podwykonawców i dostawców

  • Kompletowanie dokumentacji projektowej

  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby PM

  • Współpraca z działem ofertowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (bezpieczeństwo pożarowe, budownictwo, zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria środowiska lub pokrewne)

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Wysoka kultura osobista

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy, laptop

  • Samochód służbowy

  • Prywatną opiekę zdrowotną oraz ubezpieczenie

  • Kartę Multisport

  • Możliwość nauki języka angielskiego w ramach lekcji prowadzonych w biurze

  • Pracę w ciekawej branży pełnej wyzwań

O nas

Firma Ugasimy.PL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest dostawcą rozwiązań z zakresu inżynierii przeciwpożarowej. Nasza firma realizuje projekty dla każdego rodzaju klientów, dostarczając zabezpieczenia przeciwpożarowe dla klientów indywidualnych oraz kompleksowe rozwiązania gaśnicze dla przedsiębiorstw. Jesteśmy liderami w branży zabezpieczeń gaśniczych dla urządzeń nietypowych, a kreatywność i możliwości naszych zastosowań są bardzo szerokie.