Logo Pracuj.pl

Asystent/Asystentka Konstruktora

INTER PLAY KAMIL KWIETNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

INTER PLAY KAMIL KWIETNIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Geodetów 10

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie modeli 3D i opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej 2D do realizowanych projektów, zgodnie ze standardami
  • Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej i dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów (protokoły, zlecenia zabudowy) – procedury przyjęcia i wydania
  • Po przeszkoleniu – opracowywanie programów oraz ich realizacja na obrabiarce CNC

Nasze wymagania

  • Obsługa programów do projektowania 2D oraz modelowania 3D (preferowany SolidWorks)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakiet MS Office
  • Umiejętność twórczego i analitycznego myślenia
  • Doskonała organizacja pracy, rzetelność, skrupulatność, samodzielność, terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego
  • Absolwent lub student Wydziału Mechanicznego uczelni wyższej
  • Mile widziane zainteresowanie branżą motoryzacyjną
  • Atutem będzie znajomość technologii obróbki drewna

To oferujemy

  • Możliwość bezpośredniego udziału w tworzeniu produktu docelowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, przy zaawansowanych technologicznie projektach
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system motywacyjny oraz prywatną opiekę medyczną

O nas

Firma Inter Play zajmuje się produkcją zabudów samochodowych, obsługując segment rynku związany z zabezpieczaniem i transportowaniem wartości pieniężnych. W związku z dynamicznym rozwojem i systematyczną rozbudową przedsiębiorstwa o dział produkcji mobilnych kabin kamperowych poszukujemy na stanowisko: Asystent/Asystentka Konstruktora

Asystent/Asystentka Konstruktora, Geodetów 10, Gdańsk