Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka

ZT Kruszwica S.A.

  • Kruszwica

    Kruszwica, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie przepływem umów, faktur i korespondencji w organizacji,

  • Obsługa aplikacji dedykowanej do obiegu dokumentów,

  • Kompleksowe organizowanie podróży służbowych dyrektorów,

  • Wspieranie zespołu administracyjnego w bieżącej pracy,

  • Redagowanie pism oraz inne czynności asystenckie dla działu prawnego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym,

  • znajomość MS Office,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • dokładność i skrupulatność,

  • komunikatywność i dbałość o standardy poufności informacji.

To oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo (okres ok. 1,5 roku),

  • doświadczenie pracy w dużej międzynarodowej firmie,

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

ZT Kruszwica S.A. to największy w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej przetwórca nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych.

Specjalizujemy się w produkcji olejów butelkowanych, margaryn, tłuszczów dla branży piekarniczo-cukierniczej oraz produktów dla sektora biopaliw i przemysłu paszowego.

Przewiń do profilu firmy