Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent / Asystentka księgowej

Szwak i Spółka Sp. z o.o.

  • Tomasza Zana 39a, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Tomasza Zana 39a

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków

  • Udział w prowadzeniu (zespół) ksiąg rachunkowych i podatkowych w pełnym zakresie tj. m.in. pomoc w czynnościach (dążenie do samodzielnej pracy):

  • Podstawowe:

  • bieżąca obsługa rozrachunków

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • rozliczanie płatności

  • Pozostałe:

  • wczytywanie dokumentów z elektronicznego obiegu dokumentów do FK

  • bieżące dekretowanie i wprowadzanie (wczytywanie) danych do systemu księgowego

  • bieżące oraz okresowe uzgadnianie danych księgowych

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i innych

  • udział w przygotowaniu sprawozdania finansowego

  • bieżące raportowanie

  • kontakt z Zarządem obsługiwanej firmy

  • możliwość szybkiego rozwoju i awansu na stanowisko Księgowego

Nasze wymagania

  • obsługa programu Symfonia FK, Handel, Optima (przed rozmową rekrutacyjną polecamy szkolenia z tego zakresu np. na youtube)

  • obsługa pakietu MS Office (Excel, Word)

  • umiejętność pracy w zespole i współtworzenia dobrej atmosfery pracy

  • chęć współtworzenia firmy

  • poczucie humoru

To oferujemy

  • Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji

  • Opiekę medyczną,

  • Pakiet sportowo – rekreacyjny

  • Owoce, kawa, czekolada w pracy

  • Fotel masujący

  • luźny dress code'u

  • spotkania integracyjne

O nas

www.szwak.pl

www.facebook.com/szwakispolka/

Istniejąca od 13 lat wciąż rozwijająca się firma księgowa z Poznania, z oddziałem w Lublinie, która zatrudnia 50 osób w dziale księgowym, personalnym i rozliczeń płac oraz doradczym realizująca swoje zadania przy maksymalnym wykorzystaniu możliwości informatycznych.

Zakres działalności:

Outsourcing księgowości - nowoczesna księgowość z maksymalnym wykorzystaniem systemów informatycznych

Zarządzanie działami księgowości

Optymalizacja działów księgowości

Prowadzenie kadr oraz rozliczanie płac

Projekty doradcze z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac