Oferta pracy

Asystent/Asystentka Księgowości

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • Tomasza Zana 32a, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Tomasza Zana 32a

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur i wyciągów bankowych w systemach księgowych,

  • skanowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do wewnętrznego systemu operacyjnego,

  • sporządzanie analiz i zestawień księgowych,

  • wprowadzanie płatności do systemu bankowości internetowej,

  • prace administracyjno-biurowe w dziale księgowości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia/ finanse/ statystyka, kierunki pokrewne,

  • dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel,

  • chęć rozwoju w obszarze księgowości,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • doświadczenia w pracy z liczbami, systemami oraz dokumentacją.

To oferujemy

  • pracę w zgranym i energicznym zespole profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna z gwarancją dostępności terminów oraz z dostępem do specjalistów,

  • zniżkę 50% na usługi stomatologiczne (po wyleczeniu zębów usługi stają się bezpłatne),

  • dofinansowanie do karty Multisport, karty podarunkowe, vouchery,

  • prywatne grupowe ubezpieczenie na życie,

  • możliwość realizacji pasji sportowych w ramach firmowych sekcji sportowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię

w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy