Oferta pracy

Asystent/Asystentka Kupca – E-Commerce

SMYK

SMYK

Domaniewska 48

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Kupcem w procesie doboru dostawców i oferty towarowej w kategorii non fashion dla kanału sprzedaży on-line

  • Udział w procesie tworzenia bazy danych produktowych

  • Prowadzenie korespondencji handlowej z dostawcami - pozyskiwanie danych dot. produktów, ustalanie terminów dostaw, wyjaśnianie rozbieżności

  • Bieżąca kontrola stanów zapasów magazynowych.

  • Udział w planowaniu akcji promocyjnych i tworzeniu materiałów marketingowych (m.in. newsletter, landing page)

  • Tworzenie cyklicznych raportów i analiz na potrzeby działu

  • Analiza konkurencji i trendów rynkowych;

Nasze wymagania

  • Wyższego wykształcenia lub w trakcie studiów zaocznych

  • Średniozaawansowanej znajomości języka angielskiego

  • Średniozaawansowanej znajomości programu Excel

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Dokładności w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Umiejętność organizacji i planowania czasu pracy.

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach

  • Świadczenia świąteczne dla pracowników

  • Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych

  • Udział w inicjatywach społecznych

  • Uczestniczenie w wydarzeniach firmowych, integracjach

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • fundusz socjalny

SMYK

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Przewiń do profilu firmy