Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka

Wydawnictwo Czelej Sp. z o. o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesów biznesowych w firmie

  • budowanie długofalowych relacji i aktywna współpraca z podwykonawcami firmy (m.in. wyszukiwanie ofert, negocjowanie cen i umów, nadzór nad realizacją zleceń)

  • przygotowywanie pism, analiz i raportów

  • obsługa korespondencji i rozmów telefonicznych

  • zarządzanie sprawnym obiegiem dokumentów firmy

  • monitorowanie rynku (poszukiwanie nowych projektów, lokalizacji, trendów)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • samodzielność, elastyczność, rzetelność i dbałość o szczegóły

  • doskonała umiejętność planowania i organizowania pracy

  • biegłość w obsłudze urządzeń biurowych i komputera

  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • miłą i życzliwą atmosferę pracy

  • różnorodność zadań i możliwość rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Od ponad 25 lat wydajemy publikacje medyczne i organizujemy konferencje naukowe. Wspieranie rozwoju polskich lekarzy jest dla nas motywacją do efektywnego działania. Każdy dzień pracy przynosi nam nowe szanse i inspiracje a profesjonalizm i elastyczność w działaniu to fundamenty naszych osiągnięć i pozycji, jaką dziś zajmujemy na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV. Informujemy,

że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.