Oferta pracy

Asystent/Asystentka

WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr Sp.j.O firmie

  • Paderewskiego 7, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr Sp.j.

Paderewskiego 7

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie terminarzem, m.in. wyznaczanie terminów i planowanie spotkań partnerów

  • planowanie podróży, m.in. rezerwacje lotów, hoteli partnerów i prawników

  • sporządzanie dokumentów i prezentacji

  • nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów

  • organizacja spotkań, telekonferencji i wideokonferencji

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • wsparcie administracyjne (w tym zarządzanie obiegiem faktur kosztowych) oraz współpraca z działem administracji i marketingu

  • tłumaczenia dokumentów i prezentacji

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programu MS Office

  • dobra organizacja czasu pracy i zdolność do sprawnego działania jednocześnie na wielu obszarach, również pod presją czasu

  • proaktywność – brak konieczności nadzoru w pracy i skłonność do samodzielnego poszukiwania rozwiązań problemów

  • zaangażowanie w pracę, dokładność

  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • otwartość na naukę i sugestie.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną w Lux Med, dofinansowanie do kart sportowych Multisport

  • budżet szkoleniowy na rozwój zawodowy

  • atrakcyjną lokalizację biura w centrum Poznania

  • szeroki, odpowiedzialny i ciekawy zakres obowiązków.

O nas

Renomowana polska kancelaria prawnicza WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr Sp. j. poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko: Asystent/Asystentka.