Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka - pracownik biurowy

INMOTION LABS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rydlówka 5a

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obowiązki administracyjne, w tym wypełnianie dokumentów w formie fizycznej elektronicznej

  • logistyka wyjazdów służbowych

  • logistyka wysyłek produktu

  • wsparcie działu sprzedażowego

  • nadzorowanie korespondencji

  • pomoc w przygotowaniu i realizacji procesów finansowych

  • wykonywanie innych zadań logistycznych i administracyjnych

Nasze wymagania

  • dokładności

  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • znajomości pakietu office

  • język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym

  • status studenta (w szczególności zaocznego) jest zaletą

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość wyboru w kwestii wymiaru godzin (pełny lub niepełny etat)

  • biuro w Krakowie, przy rondzie Matecznego

  • po wdrożeniu możliwość częściowej pracy zdalnej (używamy Teamsa, Slacka i Clickup’a)

  • startupowe warunki pracy i rynkowe wynagrodzenie

  • nieograniczony dostęp do kawy, herbaty oraz mleka roślinnego

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Jesteśmy firmą rozwijającą roboty oraz oprogramowanie umożliwiające automatyzację procesu kontroli jakości oraz wizualnej prezentacji samochodów. Dążymy do zwiększenia transparentności podczas zakupu aut używanych tak, aby nikt nie bał się kupić auta używanego online. Na pokładzie mamy wielu specjalistów z różnych dziedzin: mechaniki, robotyki, bekhendu i machine learningu. Jesteśmy po kolejnej rundzie finansowania i wyruszamy podbijać świat!