Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka - Pracownik biurowy

38PR & Content Communication Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem administracji oraz wszystkimi pracownikami 38Group,

  • Prace administracyjne (obsługa połączeń telefonicznych, przesyłek kurierskich),

  • Organizowanie i koordynowanie pracy w biurze oraz dbanie o porządek w miejscu pracy,

  • Obsługa i nadzór nad urządzeniami biurowymi,

  • Zaopatrzenie w artykuły spożywcze i biurowe,

  • Przyjmowanie i kompletowanie dokumentów,

  • Kontakt z podwykonawcami (obsługa informatyczna, firma kurierska, pomoc kadrowo-księgowa),

  • Obsługiwanie aplikacji firmowych w roli współadministratora.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie średnie/wyższe,

  • Dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Bardzo dobra obsługa komputera i pakietu MS Office,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Mile widziana znajomość trendów w social mediach,

  • Kreatywność i zdolności manualne.

To oferujemy

  • praca w zgranym i ambitnym zespole,

  • możliwość poznania „od kuchni” tajników pracy dla topowych marek,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • karta sportowa,

  • prywatna opieka medyczna.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

O nas

Cześć! Do naszego zespołu od stycznia 2023 szukamy fajnej kreatywnej i otwartej na nowe wyzwania osoby na stanowisko ogarniacza powszechnie zwanego Asystentem ds. Administracyjnych.

Na codzień będziesz pracować z nami, ale także wspierać całą 38Group, której częścią jest nasz Team. Spinanie działań wszystkich naszych podwykonawców, zapewnianie nam stałego dostępu do kawy i opieka się naszymi sprzętami biurowymi także znajdą się na liście twoich tasków. Super byłoby gdybyś przy okazji śledził najnowsze trendy na Instagramie i Tik Toku wiedząc co jest obecnie „in” a co już od dawna „out” i pomagał nam przy tworzeniu pomysłów na wysyłki influencerskie realizowane dla największych marek. Zależy nam na długofalowej współpracy.