Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka - Pracownik biurowy

Rozwój Organizacji Aleksandra Suchowiejko

18,0020,00 brutto / godz.
  • aleja Bielska 29, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

aleja Bielska 29

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji pod usługi komercyjne i dotowane.

  • Organizacja szkoleń (poszukiwanie sal, cateringu, druk materiałów, certyfikatów, dostarczanie ww. na miejsce szkoleń, koordynacja na miejscu).

  • Uczestnictwo w szkoleniach, organizacja na miejscu szkolenia, raportowanie.

  • Kontakt z klientami/uczestnikami szkoleń.

  • Załatwianie spraw biurowych i rachunkowych.

  • Sprawdzania dokumentacji pod kątem poprawności, wyłapywanie błędów.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby z Tychów, pomimo możliwości pracy zdalnej lubimy się spotykać :)

  • Doświadczenie w wypełnianiu dokumentacji unijnej.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Prawo jazdy - wymagane.

  • Znajomość programów: MS Word - wymagane, MS Excel, Dropbox, środowisko WIN lub IOS.

  • Umiejętność budowania relacji i zawierania kontaktów.

  • Lekkość słowa, umiejętność pisania.

  • Perfekcyjną organizację pracy.

  • Umiejętność dużego skupienia i wyłapywania błędów.

  • Chęć do nauki i rozwoju.

  • Chęć do spędzania sporej ilości czasu w samochodzie – tylko Śląsk.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy, pracę zdalną oraz na miejscu w biurze w Tychach, do uzgodnienia.

  • Rozwój i uczestnictwo w wybranych szkoleniach.

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.

  • Możliwy każdy rodzaj umowy, do uzgodnienia.

  • Motywującą atmosferę i pomoc w realizacji własnej ścieżki kariery.