Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka - Pracownik biurowy

HIRSCH WARSAW sp. z o.o.

7 5009 000 brutto / mies.
  • Ryżowa 26, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + trzynasta pensja

Ryżowa 26

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska

Przygotowywanie wynagrodzeń, polska i niemiecka lista płac, kwoty do umów zlecenie, rozliczenie podatku niemieckiego,  kontrola list płac,

Prowadzenie dokumentacji budów, teczka budowy, korespondencja,

Rozliczenia projektów, gwarancje, oświadczenia,

Rozliczenia podatków zagranicznych,

Umowy o pracę, dokumenty o zatrudnienie, aneksy, oddelegowania, teczki z aktami osobowymi,

Kontrola urlopów, wniosków urlopowych,

Dokumentacja pracowników oddelegowanych, ZOLL,US-3, US-35

Poczta, książka korespondencyjna,

Rezerwacja hoteli, zakwaterowania pracowników,

Faktury sprzedaży- wystawianie, kontrola płatności,

Ewidencja przebiegu pojazdów – kontrola,

Leasing; przygotowanie dokumentów, kontrola,

Bank; przygotowanie przelewów PLN/EURO, wnioski, korespondencja

Pisma firmowe

Zaopatrzenie w materiały biurowe, artykuły spożywcze,

Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację korespondencji przychodzącej (mailowej i listownej)

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, biura

Sprawy bieżące,

Nasze wymagania

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie min. B2

wykształcenie średnie lub wyższe,

biegła obsługa pakietu MS Office

doświadczenie w pracy biurowej, min. 5 lat

zdolności interpersonalne,

sumienność oraz dotrzymywanie terminów

To oferujemy

Oferujemy:

Prace w stabilnej, rozwijającej się firmie

Atrakcyjny system wynagrodzenia

Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach zagranicznych

Umowę o pracę

Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

O nas

Hirsch Warsaw Sp. z o.o. wchodzi w skład  grupy Hirsch International w Polsce i jest jedną z czołowych firm świadczących profesjonalne i kompleksowe usługi budowlane na terenie Polski oraz Europy.

Realizujemy inwestycje w charakterze wykonawcy robót wykończeniowych na inwestycjach nowo budowanych, remontowanych i aranżacjach „pod klucz”. Poprzez ekonomiczną organizację oraz nowoczesny sposób zarządzania utrzymujemy się pewnie na rynku od 25 lat.