Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka prawna - Sekretarz / Sekretarka

OPEN MIND sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
4 0006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Andrzeja Małkowskiego 30, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Andrzeja Małkowskiego 30

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu kancelarii (obsługa korespondencji – przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie korespondencji), zaopatrzenie biura

  • edycja i formatowanie dokumentów przedstawianych przez partnerów kancelarii,

  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej,

  • prowadzenie kalendarza (wpisywanie ważnych terminów rozpraw, spotkań),

  • przygotowywanie dokumentów dla biura rachunkowego i kadr,

  • wystawianie faktur sprzedażowych w wewnętrznym programie Kancelarii,

  • kompleksowa obsługa spotkań biznesowych w kancelarii: przyjmowanie gości, serwis kawowy podczas spotkań w kancelarii, koordynacja obsługi spotkań,

  • dbanie o dobry wizerunek Kancelarii w kontakcie z Klientami, bądź potencjalnymi Klientami - ofertowanie umów oraz koordynacja procesu zawarcia umowy,

  • składanie ofert w zamówieniach publicznych,

  • inne czynności administracyjne.

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista, znajomość zasad savoir-vivre biznesowego,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz przy obsłudze zamówień publicznych,

  • dobra znajomość obsługi komputera w tym programów MS Office, Legalis,

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, aktywność i samodzielność w pracy

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • regularne godziny pracy (8:00 - 16:00 lub 09:00 – 17:00),

  • praca w młodym i kreatywnym zespole,

  • telefon służbowy,

  • BENEFITY: możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowanie szkoleń, studiów), spotkania i wyjazdy integracyjne, bonusy świąteczne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

ARCHLEGIS to przede wszystkim połączenie wiedzy prawniczej z praktyką inżynierską. To wykorzystanie wieloletniego doświadczenia wszystkich uczestników procesu budowlanego i odpowiedź na oczekiwania Inwestorów publicznych jak i prywatnych.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie naszej kadry w zakresie projektowania, wykonawstwa i nadzorów inżynierskich, stworzyliśmy firmę ARCHLEGIS, która łączy w sobie wiedzę i umiejętności kilku wyspecjalizowanych podmiotów, w tym w szczególności firmy Open Mind Sp. z o.o. - specjalizującej się w obsłudze inżynierskiej kontraktów budowlanych (ponad 70 kontraktów o łacznej wartości ponad 250 mln zł) - oraz kilku znakomitych kancelarii prawnych specjalizujących się w zakresie Prawa Zamówień Publicznych oraz Prawa Cywilnego. Dzięki połączeniu, stworzyliśmy ofertę kompleksowej obsługi inżynierskiej i prawnej inwestycji budowlanych zarówno dla inwestorów jak i firm wykonawczych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.